دستگاه درمان دولتى بايد بگونه‏ اى آماده به كار باشد، كه دولت و مسؤولان كشور به آن مباهات و افتخار كنند (حضرت آيت‏ الله خامنه‏ اى)
نظرسنجی
میزان رضایت خود را از سایت مدیریت خدمات پشتیبانی اعلام فرمایید .

عالی
خوب
متوسط

تقویم
اخبار > آگهی مزایده یک مرحله ای عمومی ساخت، اجاره از دولت و انتقال داروخانه کلنیک تخصصی یازهرا دزفول(بسته شد)


  چاپ        ارسال به دوست

مزایده داروخانه کلنیک تخصصی یا زهرا

آگهی مزایده یک مرحله ای عمومی ساخت، اجاره از دولت و انتقال داروخانه کلنیک تخصصی یازهرا دزفول(بسته شد)

دانشگاه علوم پزشكي دزفول درنظر دارد از طريق مزايده عمومي نسبت به ساخت، اجاره از دولت و انتقال داروخانه کلنیک تخصصی یازهرا دزفول اقدام نمايد لذا از كليه واجدين شرايط (دارای صلاحیت  از معاونت غذا و دارو)دعوت مي شود پس از دانلود اسناد از سایت مدیریت خدمات پشتیبانی به آدرس http://ms.dums.ac.ir در صورت تمایل به شرکت در مزایده  پس از کسب اطلاعات لازم و سایت ویزیت ، مبلغ پیشنهادی خود را حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 6/9/97 بصورت پلمپ شده  به اداره حراست دانشگاه به آدرس : دزفول ، بلوار 15 خرداد ، خيابان پست ، ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي دزفول تلفن تماس : 06142428219 تحویل نمایند. پیشنهادات واصله راس ساعت 10 صبح مورخ چهارشنبه 7/9/1397 مفتوح و برنده اعلام میگردد. مبلغ تضمين شركت در مزایده به میزان 150/000/000ریال(یکصد و پنجاه میلیون ریال) می باشد.

 بدینوسیله اصلاحاتی در اسناد مزایده اعمال گردید،نسبت به دانلود فایل زیر اقدام و اصلاحیه را مطالعه و مهر و امضا نموده همراه اسناد پاکت ب ارسال گردد.

 اصلاحیه دوم:به اطلاع آن دسته از مزایده گران گرامی که کارمند اداره تامین اجتماعی می باشند میرساند :

این نفرات مشمول قانون منع مداخله کارمندان دولت در معاملات دولتی بوده و در صورت استعفاء کتبی و تایید شده می توانند در مزایده شرکت نمایند و چنانکه پیشنهاد خود را ارسال نموده اند در صورت برنده شدن می بایست در اسرع وقت نسبت به استفعا اقدام نمایند.دانلود فايل : asnad.rar ( 637KB )


١٤:٢٠ - 1397/08/23    /    شماره : ٧٩١٣    /    تعداد نمایش : ٥٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج