دستگاه درمان دولتى بايد بگونه‏ اى آماده به كار باشد، كه دولت و مسؤولان كشور به آن مباهات و افتخار كنند (حضرت آيت‏ الله خامنه‏ اى)
نظرسنجی
میزان رضایت خود را از سایت مدیریت خدمات پشتیبانی اعلام فرمایید .

عالی
خوب
متوسط

تقویم
اخبار > آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه ، طبخ و توزیع غذای معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول


  چاپ        ارسال به دوست

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه ، طبخ و توزیع غذای معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

دانشگاه علوم پزشكي دزفول درنظر دارد تهیه ،طبخ و توزیع غذای معاونت دانشجویی  را   از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذار نمايد. لذا ازشرکت هایی که مجاز) شرکتهایی که دارای اساسنامه ، تعیین صلاحیت ، آگهی تأسیس ،آگهی تغییرات ومدارک رضایتمندی از کارفرمایان قبلی و عدم تذکر از این دانشگاه و ارگانهای مرتبط در قرارداد طبخ فعلی و سنوات گذشته)  به شرکت درمناقصه  فوق میباشند، دعوت به عمل مي آورد پس از دانلود اسناد از سایت مدیریت خدمات پشتیبایی و تکميل ، پيشنهاد خود را در پاکت در بسته حداکثر تا پایان وقت اداری دوشنبه 95/12/2 به اداره حراست اين دانشگاه  ارسال نمايند. پيشنهادهاي واصله در ساعت 11 صبح روز سه شنبه  مورخ 95/12/3 در كمیسیون مناقصه باز گشایی خواهد شد.

اصلاحیه بند قرارداد :

اصلاحیه 1 : پیمانکار متعهد به تأمین شام و نهار دانشجویان به صورت دو منویی خواهد بود لذا پیمانکار حق اعتراض در خصوص تهیه و توزیع آن را نخواهد داشت  و در صورت اجرای پخت بصورت دو منویی یک آشپز به ماده 4 شرایط اختصاصی افزوده می شود .

اصلاحیه 2: قیمت چلو خورش سبزی در لیست قیمت و آنالیز غذا اصلاح گردیده شده است .دانلود فايل : آموزش.rar ( 1099KB )


٠٨:١٠ - 1395/11/20    /    شماره : ٥٦٥١    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/11/20 10:28
0
0
اوکی بسیار عالی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج